STRONY, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ

Link do strony
Opis strony
portal edukacyjny

Bardzo przydatny portal edukacyjny dla rodziców, uczniów i nauczycieli.
dla przyszłych licealistów

wykaz witryn internetowych liceów, opinie o maturze, przedmioty nauczania oraz wiele przydatnych informacji. Warto odwiedzić stronę.
skarbnica literatury polskiej

Wielka skarbnica literatury polskie od Średniowiecza, po Współczesność. Sam/a możesz spróbować swoich sił...
świat nauki

Inernetowa wersja czasopisma popularno- naukowego.
wiedza i życie

Znane i lubiane czasopismo - wersja internetowa.
gimnazjum

Portal gimnazjum. Znajdziecie tam wszystko, co może przydać się rodzicom, nauczycielom i uczniom:informacje o konkursach, spotkaniach, recenzje podręczników, wydarzenia związane z oświatą, opinie o świecie oraz wiele innych ciekawych informacji.
wydział edukacji

Wydział Edukacji w Łodzi. Informacje na temat naboru elektronicznego dla klas III.
komisja egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi
Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu

Portal internetowy Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.
nabór elektroniczny

Strona umożliwiajaca uczniom zalogowanie sie do systemu naboru elektronicznego dla klas III. Tu można zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz dokonać wyboru własnych preferencji
(3 szkół i dowolną ilość klas w danej szkole).
księgarnia internetowa

Znana księgarnia internetowa, która oferuje wiele pozycji książkowych i płyt multimedialnych. Pamiętaj, zanim zamówisz zapoznaj się dokładnie z regulaminem dokonywania zakupów. Zapytania i zamówienia realizuj korzystając z adresu mailowego: helion@helion.pl
tolerancja

Strona poświęcona zjawisku tolerancji. Warto odwiedzić stronę i zadać sobie pytanie"Czy ja jestem tolerancyjny/a?"