ciekawostka dnia

Pierwszą książkę o nazwie encyklopedia (co znaczy wszechstronne kształcenie) wydano w Bazylei w 1559 roku. W 1690 roku w Paryżu, pojawiła się pozycja z hasłami w porządku alfabetycznym

baner BIPZrealizowaliśmy projekt
e - Akademia Przyszłości

Należymy do
Szkół Odkrywców Talentów
(patronat MEN)

Przekaż
1% podatku na naszą szkołę
www.fundacjaROSA.pl
nr naszej szkoły 112449logowanie

Sing-in

PROJEKT EDUKACJA ŚRODOWISKOWADziałalnośc ekologiczna

W naszym gimnazjum prowadzimy działalność ekologiczną. Zadanie "Edukacja środowiskowa w Publicznym Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego zrealizowane zostało przy pomocy środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Zakupiono nagrody dla uczniów naszego gimnazjum oraz został dofinansowany zakup projektora multimedialnego.Kliknij na logo i odwiedź stronę
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi


Edukacja ekologiczna

W w Gimnazjum 18 jest realizowany program edukacyjny" Powietrze, woda, gleba, czyli świat wokół nas".
Jego realizacja opiera się na wykorzystaniu pracowni utworzonej przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w ramch konkursu "Moja wymarzona ekopracownia".
W pracowni prowadzone są zajęcia EKO-KLUBU skupiającego zainteresowanych tematyką ekologiczną uczniów klas pierwszych i drugich oraz odbywają się lekcje biologii dla wszystkich uczniów. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu przekazane treści z zakresu edukacji ekologicznej stały się o wiele bardziej atrakcyjne dla młodzieży.
W ramach konkursu pracownia została wyposażona w: tablicę interaktywną, wizualizator, video, mikroskopy oraz inne pomoce dydaktyczne.


MINI GALERIA


dane dane dane
Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.
 
MEN Kuratorium Oświaty UMŁ - Oświata CKE ŁCDNiKP WODN